Soyunma Dolapları Nedir ?

SOYUNMA DOLAPLARI Nedir Nerelerde Kullanılır?

Soyunma dolapları; oteller, spor salonları, hastaneler, fabrika ve atölyelerde personel soyunma odalarında kullanılır. Çelik soyunma dolapları öte yandan; spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda da sıkça tercih edilir.

Personeli fazla olan firmalarda metal soyunma dolapları kullanım alanından tasarruf sağlarken aynı zamanda daha temiz ve düzenli bir görüntü oluşturur. Soyunma dolaplarıyla personelin malzemelerinin korunmasını ve düzenlenmesi sağlanır. Üzerindeki eğim sayesinde gıda firmaları tarafından tercih sebebi olmaktadır. Çalışan dolapları kilitlidir, bu nedenle anahtarların kaybolması durumunda asma kilit değiştirilerek dolaplar farklı çalışanlara zimmenlenebilir.

Çelik soyunma dolapları spor salonunda kullanıma uygun mu?

Işın Çelik soyunma dolaplarımız spor salonlarında kullanıma uygundur. Çelik soyunma dolaplarının ölçüleri spor salonlarında kullanılacağı göz önüne alınarak üretilmiştir. Ürünümüz aynı zamanda kilit hamilli özelliğe sahiptir.

Soyunma Dolapları Nedir Nerelerde Kullanılır?

PERSONEL SOYUNMA DOLABI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
Personel soyunma dolabı, iş güvenliği vb. nedenlerle işçinize zimmetlediğiniz iş güvenlik malzemeleri ve bunun yanı sıra kendi kişisel eşyalarını sakladığı kabin çeşididir. Personeliniz ve işçileriniz için en uygun modeli bir çok etken belirlemektedir. Bugün sizlerle bu etkenler hakkında konuşacağız.
İşçi dolapları kişisel malzemeler için üretilmiş, koruyucu malzeme kabinleridir. Mevcut personele zimmetli iş güvenlik malzemeleri ve kişisel malzemeler için kullanıma uygundur. İsteğe bağlı olarak anahtarlı kilitle ya da asma kilitle kullanılabilir. İş güvenliği yasaları ve kurumsal kimlik oluşturma amacıyla, fabrikalar, inşaatlar, oteller vb. gibi yerlerde özel iş kıyafetleri kullanımı tercih edilmektedir. İş kıyafetleri kullanımı ise beraberinde soyunma odası gereksinimi ve dolayısıyla soyunma dolapları gereksinimini doğurmaktadır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan cüzdan, çanta, günlük elbise gibi eşyaların bırakılacağı bu kabinlerin güvenliği ise bir diğer önemli gereksinimdir.

Soyunma Dolabı Nerelerde Kullanılır?

SoyunSoyunma dolapları, hemen hemen her çalışma yerinde kullanılmaktadır ve iş güvenliğine uygun şekilde üretilen çelik dolaplar, ucuz ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilmektedir.

Soyunma Dolabı Nedir?

Soyunma dolapları, işyerlerindeki personelin giyim ve emanetlerini güvenli şekilde saklamak için kullanılır. Çelikten yapılmış ve farklı boyut ve modelleri mevcuttur. Sıvı veya elektrostatik toz boya ile boyanabilir ve daha uzun ömürlüdür.

 

Leave A Comment