En iyi NOSAB Soyunma Dolapları

En iyi NOSAB Soyunma Dolapları

En iyi NOSAB Soyunma Dolapları; ÜRETİM GÜCÜ YETERLİ OLMAYAN, geçmişi ve referansı sağlam olmayan FİRMALARDAN alacağınız soyunma dolapları sizi başlangıçta FİYAT olarak tatmin etse de kullandıkları malzemelerin kalitesiz saçlardan oluşması ve KÖTÜ EKİPMANLAR VE DÜZGÜN USTALIK İLE İŞÇİLİK YAPILMADIĞINDAN İLERLEYEN ZAMANLARDA SİZLERİ ZOR DURUMA SOKACAKTIR.

üstte bir adet raf; cüzdan, telefon vs. koymak için çelik emanet dolabı ve cep telefonu dolabı

görevi de görmektedir. Orta bölmede personelin kıyafetlerini asması için kullanabileceği 4 adet 6,50mm plastik

askılığı bulunmaktadır. Plastik askılıklar 10x20x1mm et kalınlığında profile asılıdır.

Alt bölme ise personelin ayakkabısını koyması için kullanacağı ayakkabılık dolabı görevi görür.

En iyi NOSAB Soyunma Dolapları

Türkiye’de hangi şehir ve bölgelere gönderim sağlanır ?

Fabrikamız Bursa merkezde bulunmaktadır. Ürettiğimiz ürünleri Bursa,  Eskişehir, Ankara, İstanbul, Balıkesir, Kütahya, Bilecik, Çanakkale, İzmir, Antalya, Mersin, Gaziantep, Adapazarı, Sakarya, Tekirdağ, Kırklareli,

Denizli, Ağrı, Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerine hasarsız ve güvenle ulaştırıyoruz.

Sadece Türkiye değil dünya geneline ürünlerimiz ulaşmaktadır, İhraç ve ihraç kayıtlı ürün sevklerimizi de gerçekleştirmekteyiz.

Hollanda, Fransa, Afrika, Almanya, Gürcistan, Bulgaristan gibi çoğu ülkelere de ürünlerimizin gönderimi yapılmaktadır.

Nilüfer OSB olarak belirlenen alanda ilk imar planı KOSGEB proje grubu tarafından Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Alanı olarak hazırlanmış ve 19.09.1991 tarihinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından onaylanmıştır. Ardından, 20.11.1996 tarihinde aynı alanda ilave imar planı yürürlüğe girmiştir. Onaylı imar planı kapsamında Nilüfer OSB’nin bulunduğu sanayi alanında Nilüfer Belediyesi’nden ruhsat ve yapı kullanma izni alınarak yapılaşma başlamıştır.

25.12.1998 yılında ise Bursa OSB’ye katılmak veya yeni bir OSB kurma amacıyla kurulan Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği (NİLSİAD) üyeleri; fabrikaların bulunduğu ancak altyapının çok yetersiz olduğu için Nilüfer ilçesindeki bölgeyi devletin hizmet getirmesini beklemek yerine, daha hızlı gelişme sağlayabilmek adına OSB kimliğine kavuşturulabilmek için yoğun ve yorucu bir çalışma temposuna girmişler ve hedeflenen amaca ulaşarak 20.06.2001 tarihinde Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ni (NOSAB) 183 sicil numarası ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na tescil ettirmişlerdir ve OSB unvanını kazanmıştır.