Demirtaş Soyunma Dolapları

Demirtaş Soyunma dolapları ile fabrikalardaki, işyerlerindeki personellerin, elbise asması ve emanetlerini güvenli bir şekilde depolaması amacıyla, genellikle çelikten üretilen, yangına karşı dayanıklı endüstriyel ofis ekipmanıdır. Metal soyunma dolapları, genelde 1-6 kapılı soyunma dolabı olarak farklı modelleri içinde barındırmaktadır. Çelik soyunma dolapları ayrıca üstte ve altta, ve tam boy olarak farklı şekillerde üretilmektedir.

Bursa Soyunma Dolabı

Demirtaş Soyunma dolapları, genellikle imalathanelerde, otomotiv sektöründe, kimya sektöründe, eğitim kurumlarında, fabrikalarda, üretim tesislerinde, özel sektörde kısacası hemen hemen her çalışma yerinde soyunma dolabı kullanımı mevcuttur. İşçilerin olduğu hemen hemen her firmada, soyunma dolabı kullanılması mecburidir. İş güvenliği gerekliliklerine göre yapılan işçi dolapları, emanet saklamanın en verimli ve en ucuz yoludur. Çelik personel dolabı, ahşaptan daha ucuz ve daha dayanıklı olduğu için işletmeler için ilk tercihtir.

Nilüfer Soyunma Kabini

Personel soyunma dolabı, iş güvenliği vb. nedenlerle işçinize zimmetlediğiniz iş güvenlik malzemelerini ve  kendi kişisel eşyalarını sakladığı kabin çeşididir. Personeliniz ve işçileriniz için en uygun modeli bir çok etken belirlemektedir.
İşçi dolapları kişisel malzemeler için üretilmiş, koruyucu malzeme kabinleridir. Mevcut personele zimmetli iş güvenlik malzemeleri ve kişisel malzemeler için kullanıma uygundur. İsteğe bağlı olarak anahtarlı kilitle ya da asma kilitle kullanılabilir. Fabrikalarda, inşaatlarda, otellerde vb. yerlerde kuruma özel iş kıyafetleri kullanımı gerek iş güvenliği yasaları nedeniyle gerekse kurumsal kimlik oluşturabilmek için tercih edilmektedir. İş kıyafetleri kullanımı ise beraberinde soyunma odası gereksinimi ve dolayısıyla soyunma dolapları gereksinimini doğurmaktadır. Bir diğer önemli gereklilik de cüzdan, çanta, günlük kıyafet gibi günlük hayatta sıklıkla kullanılan eşyaların bırakıldığı kabinlerin güvenliği.

Soyunma Dolabı işyeri, spor kompleksi, eğitim kurumları gibi farklı mekânlarda yaşamı kolaylaştıran güvenli saklama alanlarıdır. giyim ve iş kıyafetleri gibi ürünler için tasarladığımız modeller; Ayakkabı,, t-shirt, çanta, cüzdan gibi çeşitli aksesuarları da yerleştirmenize olanak sağlar. Şıklık ve kalite unsurlarını bir araya getirdiğimiz gardıroplarımız, kıyafetlerinizi ve malzemelerinizi düzenli tutmanıza olanak tanır. Size özel eşyaların steril bir ortamda bulundurulmasını kolaylaştıran ürünlerimiz, korunaklı depolama alanları oluşturur. Modern görünüm ve kompakt tasarım stillerinin yer aldığı personel dolabı modelleri sayesinde İş yaşamının yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda kullanışlı saklama alternatifleri yaratabilirsiniz.

Dolapların kullanım amacı da en uygun dolap seçeneğini etkilemktedir. Örneğin temizlik malzemeleri   için plastik dolaplarımız daha uygun bir alternatif iken, baret, tulum vb. çelik dolap çeşitleri çelik dolaplar için daha uzun ömür vaat etmektedir.

İşletmenizin sektörü sizin için en ideal dolap seçimini doğrudan etkilemektedir. Örneğin deniz kıyısı, havuz gibi yerlerde uzun süreli kullanımlar için plastik dolaplar daha uygun bir seçenektir.. Pleksiglas kapaklı dolap serimiz, aşağıdakiler gibi 2-3 katmanın kullanıldığı alanlar için mükemmeldir: B. Mağazalar veya hizmetler. Fabrika, şantiye gibi farklı iş malzemelerine ihtiyaç duyulan alanlarda çelik ve metal dolap çeşitlerimiz en uygun seçenektir.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi

Demirtaş, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı bir nahiyedir. 29 Mart Seçimleri’ne kadar Demirtaş Belediyesi olarak ayrı bir devlet kuruluşuydu. Fakat bu tarihten sonra Osmangazi’ye bağlandı. Şu anki belediye binası Halk Eğitim Merkezi olarak kullanılmaktadır. Eski TBMM başkanı Bülent Arınç bu kasabada doğmuştur. TOFAŞ’ın fabrikası bu semtte yer almaktadır.

Demirtaş Meydanı, Bursa’da planlı şehirleşmenin en güzel örneklerinden biri olarak inşa edilen bir alan ve yaşam merkezidir. 15 bin metrekarelik bir alana sahip olan meydan, geniş park ve dinlenme alanları, 82 araçlık otoparkı, yürüyüş yolları, kültür merkezi ve camisiyle dikkat çekmektedir.

Meydanın içerisinde yer alan modern ve çağdaş mimariye sahip kültür merkezi, alışveriş alanları, PTT şubesi, muhtarlık birimleri, toplantı salonları, atölyeler, nikah-sergi salonları, kafeterya ve çeşitli sosyal imkanlar sunmaktadır. Bu özellikleriyle Bursa’nın kültürel hayatına yeni bir soluk getiren bir yaşam alanı olmuştur.

Ayrıca, Demirtaş Meydanı’nın bir parçası olan ve mimarisiyle dikkat çeken Demirtaş Camii de 2018 yılında hizmete girmiştir. Cami, modern tasarımı ve estetik görünümüyle bölgenin önemli bir ibadet ve kültür merkezi haline gelmiştir.[3]

Demirtaş Meydanı ve içerisinde yer alan kültür merkezi ile cami, Bursa’nın kültürel ve sosyal hayatına katkı sağlayan önemli bir merkez haline gelmiştir.Demirtaş dört mahalleden oluşmaktadır. Bunlar; Demirtaş Dumlupınar Mahallesi Demirtaş Sakarya Mahallesi Demirtaş Cumhuriyet Mahallesi Demirtaş Dumlupınar OBS Mahallesi Demirtaş Barbaros Mahallesi’dir.

 

Leave A Comment