Çelik Temizlik Dolapları

Çelik Temizlik Dolapları

Temizlik dolabı, iş yerinde çalışan temizlik personeli için vazgeçilmez bir unsurdur ve ofiste görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılmasına büyük katkı sağlar. Temizlik dolabı, dış görünüş bakımından çelik dosya dolabını andırmaktadır. İçinde temizlik personelinin elbiselerini asmak için ayrı bir bölüm ve malzemelerini, ekipmanlarını koymak için farklı bir bölümü olan dolaplar vardır.

Çelik temizlik dolapları, ofislerin temizlik bölümlerinin daha düzgün ,tertipli olmasını sağlar ve temizlik eşyalarının düzgün bir şekilde depolanmasına olanak sağlar. Çelik olması nedeniyle yangına karşı da dayanıklıdır.Metal temizlik dolapları ile birlikte daha düzenli görünüm elde edilecektir. Ayrıca metal olması nedeniyle de uzun yıllar boyunca, kırılmadan,dökülmeden kullanılmaktadır. Temizlik dolapları genel olarak ofisler,bürolar, fabrikalarda tercih edilmektedir. Metal dolap kullanımının yaygınlaşması nedeniyle evlerde dahi kullanılmayan malzemelerin ve hijyen ürünlerinin dolapta saklanması amacıyla kullanılmaktadır.

Temizlik dolabı ,iş yerlerindeki temizlik bölümlerde daha iyi bir yaşam alanını olmasını sağlar. Metal temizlik dolabı yüksek kalite DKP sactan üretilmektedir.Böylece uzun yıllar boyunca kullanılmasına olanak sağlar.

Temizlik Dolabı Nerede Kullanılır ?

Temizlik dolapları ofislerde ve fabrikalarda çalışan temizlik personellerinin kişisel eşyası, önlük, deterjan, vileda , süpürge gibi temizlik malzemelerinin saklandığı dolaplardır. Bu nedenle genellikle işletmeler, ticarethaneler, fabrikalar ve imalathaneler tarafından tercih edilmektedir. Fakat artık günümüzde banyo ve kiler dolabı amacıyla da kullanılmaktadır. Süpürgelerin saklandığı dolaplar olup ofisteki kullanılmayan eşyaların kilitli kapaklı dolapta saklı tutulmasına olanak sağlar. Uygun fiyatlı temizlik dolabı modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 Çelik Dolaplar paslanma yapar mı?

Çelik Dolap veya Metal Dolap olarak bilinen ürünler DKP sacdan imal edilir ve paslanmaz çelik sac kullanılmaz. . Ancak su temasından kaçınılması veya temas sonrası kurulama yapılarak paslanma önlenebilir.

Çelik Dolaplar Yangına Kaşı Dayanıklı mıdır?

Çelik Dolap ve Metal Dolap diye adlandırılan dolaplar yangına karşı tam anlamıyla dayanıklı değildir. Ancak tamamen metal malzemelerden üretildiği için herhangi bir yangın durumunda ahşap veya plastik ürünlere göre daha geç yanmaktadır. Bu nedenle yangın esnasında içerisindeki önemli evraklarınızı veya eşyalarınızı kurtarmak için size zaman kazandırmaktadır.

Leave A Comment